Munkatársaink

Székely Zoltán igazgató
Baranovszky Noémi teremőr
Bartusek András múzeumi kulturális menedzser
Boda Ildikó múzeumpedagógiai és közönségkapcsolati osztályvezető
Bódis Gyula műszaki alkalmazott
Borbély Máté műtárgyvédelmi asszisztens
Cseh Györgyné teremőr
Csepi Balázs teremőr
Cserhalmi Zoltán muzeológus (történész)
Csillag Veronika múzeumpedagógus
Czigány Dávid régész, főmuzeológus (Régészeti Feltárási Csoport)
Deák Andrea régész, főmuzeológus (Muzeológiai Osztály)
Dr. Nemesné dr. Matus Zsanett PhD. tudományos titkár, főmuzeológus
Erdeiné Mohácsi Zsuzsanna gazdasági szakalkalmazott
Erős Tímea pénztáros
Fülöp Szabolcs tárlatvezető
Gera Ágnes ásatási technikus (Régészeti Feltárási Csoport)
Györke Réka régészeti feltárási csoportvezető, régész, muzeológus (Régészeti Feltárási Csoport)
Happ Árpádné gazdasági ügyintéző
Hargitai András régész, főmuzeológus (Régészeti Feltárási Csoport)
Hargitainé Bartha Annamária segédmuzeológus
Hatoss Gábor gazdasági szakalkalmazott
Hegedűs Mihályné műtárgyvédelmi asszisztens
Hegedüs Mónika múzeumi gyűjtemény- és raktárkezelő
Heitter Péterné teremőr
Herbályné Káplár Ildikó múzeumi adatrögzítő (Muzeológiai Osztály)
Herczig Zoltán múzeumi adatrögzítő
Horváth Gábor ügyviteli alkalmazott
Hujber Adrienn tárlatvezető
Illés Lászlóné igazgatói titkárnő
Kácsor Zoltán irodalomtörténész, muzeológus
Kovács Lajos főmuzeológus (történész)
Kovács Margaréta teremőr
Kovács Péter műszaki ügyintéző
Kovács Piroska pénztáros
Major István üzemeltetési csoportvezető
Martonné Farkas Emese közönségkapcsolati szakember
Mező Krisztián ásatási technikus (Régészeti Feltárási Csoport)
Móriczné Sirhuber Éva pénztáros
Nagy Andrea gyűjteményi erőforrás részlegvezető, régész, főmuzeológus
Pápai Emese Kortárs Kulturális Központ részlegvezető, főmuzeológus
Pápai Fruzsina Menta segédmuzeológus
Pásztiné Vajda Adél gazdasági ügyintéző
Pesti Krisztina régész, főmuzeológus (Muzeológiai Osztály)
Pokovics Krisztina intézményfenntartási részlegvezető
Ráth Katalin igazgatási szakalkalmazott
Ritly Jenő múzeumi gyűjtemény és raktárkezelő
Rozs-Nagy Eszter gazdálkodási csoportvezető
Savanyú Bálint régész, muzeológus (Régészeti Feltárási Csoport)
Schererné Csécs Teréz múzeumi könyvtáros
Sipeki Zoltán állományvédelmi osztályvezető, főrestaurátor
Szabadvári Attila Imre múzeumi kiállításrendező
Szabadvári-Farkas Zsuzsanna múzeumi mediátor
Szabóné Bálint Anna teremőr
Szakács Róbertné igazgatási ügyintéző
Szalai Zsolt hozzáférés-támogatási osztályvezető
Szilágyi Nikoletta teremőr
Takács Krisztián igazgatási ügyintéző
Tamás Judit teremőr
Tanai Csaba ügyviteli alkalmazott (kiadványszerkesztő)
Tanainé Városi Ágnes főmuzeológus
Tóthné Nagy Andrea gazdasági szakalkalmazott
Turzai Erika Anna múzeumpedagógus
Ujvári Ferenc régész, muzeológus (Régészeti Feltárási Csoport)
Vajda Alex főrestaurátor
Varga Erzsébet Henrietta pénztáros
Varga Zoltán pénztáros